V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ TORAIZ SQUID

Kód: TORAIZSQUID
Značka: Pioneer DJ
€599
Na dotaz

Multitrack sekvencer SQUID ™ je súčasťou série hudobných a produkčných zariadení TORAIZ ™. Umožňuje pripojiť, synchronizovať a súčasne ovládať až 16 nástrojov pripojených na vstupy a výstupy. Vstupy a výstupy sú kompatibilné s rôznymi zariadeniami, od DAW a hardvérových nástrojov, až po modulárne syntetizátory a bicie nástroje. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Rytmus vášho života
Odomknite limity vašej kreativity SQUID ™ multitrack sekvencerom. SQUID ™ je súčasťou série hudobných a produkčných zariadení TORAIZ ™  a tento inšpiratívny nástroj bude srdcom vášho štúdia a živých vystúpení. SQUID bude ovládať vaše nasadenie a poskytne vám možnosť vyvíjať nové štýly hudby, rovnako ako vytváranie jedinečných sekvenčných vzoriek a fráz stlačaním tlačidiel. Pripojiť, synchronizovať a súčasne ovládať až 16 nástrojov prostredníctvom viacerých vstupov / výstupov. Vstupy a výstupy sú kompatibilné s rôznymi zariadeniami, od vašich DAW a hardvérových nástrojov, až po modulárne syntetizátory a bicie nástroje. 
Rozloženie ovládacích prvkov, je ideálne na produkciu hudby v reálnom čase Bez problémov vám umožní rýchlu navigáciu, takže vaše nápady ožijú v okamihu, keď vás inšpiráciou prepadne múza. Tento nástroj na produkovanie hudby umožňuje náhodné nastavenie zvukov, sekvencií a bicích - všetko cez klávesnicu. Získajte neobmedzený prístup k nastaveniam polyrytmických slučiek a okamžite zmeňte smer a rýchlosť prehrávania. So svetovo jedinečnou funkciou * Groove Bend budete cítiť realny rytmus v reálnom čase. Spoločným ovládaním z jedného miesta sa môžete sústrediť na tvorenie fráz.
* Prvá funkcia časového ovládania spúšťača v kategórii hudobnej produkcie (podľa výskumu Pioneer DJ Corporation, 18. apríl 2019).

Intuitívne nasadenie
Bavte sa vytvárať frázy poklepaním na 16 viacfarebných LED gumených padov v sekcii Step Edit. Nastavte parametre kroku a hrajte naživo, ako keby boli pady klávesy na klaviatúre. K vytvoreniu vašich zvukov skombinujte rôzne sekvenčné funkcie, ako je Interpolácia a Harmonizer.

16 Multikolorovaných LED padov
Okamžite prepínajte medzi funkciami pomocou 16 farebných padov. Prepojte sa do nezávislých módov, ktoré vám umožňujú zýšiť rozsah kreatívnych funkcií. Režimom Trigger aktivujete mód na postupného nahrávania patternov. Prehrávajte škály a zaznamenajte vaše vystúpenia v Scale režime a pridajte odtieň zmenou sily stlačení padov. 
Interpolácia vám pomôže okamžite vytvoriť frázy. Nastavte si každý parameter pre začiatok, stred a koniec kroku a rýchlo priraťe pitch a dynamiku, aby ste svoj nápad hneď oživili.

Harmonizer
Funkcia Harmonizer umožňuje priradiť tlačidlá až 6 akordom, nahrávať akordové kompozície do krokov a intuitívne vytvárať vyvíjajúce sa frázy.

Režim Transpose
Ťuknutím na pady môžete prepínať frázy v režime Transpose. Túto funkciu použite na okamžité prispôsobenie nálady frázy alebo rýchle zvýšenie výšky kroku. Zvuky, ktoré vytvoríte, môžete zaznamenať v reálnom čase.

CC MODE
Môžete ovládať až 5 ovládacích prvkov CC externého zariadenia. Napríklad, ak je TORAIZ AS-1 monofónny analógový syntezátor pripojený na stopu 1, môžete priradiť niekoľko MIDI CC čísel a potom ich krokovať z jedného miesta.

Randomizer
Potrebujete inšpiráciu? Skúste náhodne zmeniť parametre kroku a  následne frázy a získajte inšpiráciu pre nové nápady. SQUID bude jednotlivo náhodne meniť hodnoty spúšťania On / Off, pitch, gate, rýchlosť a CC. Vďaka Euclidean algoritmu môžete rýchlo generovať frázy obsahujúce viac hudobnej randomizácie .

Mód pre nastavenie paternov
Tento sekvencer má 16 MIDI stôp a môžete vytvoriť až 64 vzoriek na stopu. Call Pattern okamžite nastaví a uloží kombináciu vzoriek na pohodlnú kontrolu hrubej kompozície vašej skladby.

Režim CHORD
Dotknite sa jeného zo 16 padov, na spustenie dokonalého akordu. SQUID pozná 18 akordových sád a jeho vstavané znalosti o akordových postupoch vám pomôžu vytvoriť neuveriteľnú hudbu.

Technická špecifikácia
Šírka 374,8 mm
Výška 223,9 mm
Hĺbka 72,1 mm
Váha 1,9 kg

Dodávané príslušenstvo
AC adaptér
Napájací kábel
Stručná príručka

Sekvencer
Maximálny počet skladieb 16 skladieb
Maximálny počet vzoriek na skladbu 64 vzoriek
Maximálny počet krokov na skladbu 64 krokov
Rozlíšenie krokov 
Štvrťová nota
Ôsminová nota
Šestnástinová nota
Dvadsaťštvrtinová nota
Tridsatinova nota
Maximálny počet nôt na krok (polyfónických) 8 nôt
Maximálny počet projektov 128 projektov

Vstupy/výstupy
MIDI  1x MIDI THRU / OUT
USB 1x USB B port

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobná produkcia
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie