V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

OPUS QUAD

Kód: 301
Novinka Tip
Značka: Pioneer DJ
€3 350
Na dotaz

"The Art of Sound" OPUS-QUAD Harmónia medzi úplne novým, krásnym dizajnom a hrateľnosťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

AlphaTheta Corporation oznamuje vydanie OPUS-QUAD od svojej značky Pioneer DJ. Tento nový profesionálny all-in-one DJ systém vám dáva kontrolu nad hudbou ako dirigent orchestra.

Vytvára harmóniu medzi krásnym dizajnom a hrateľnosťou a obsahuje nové a vylepšené funkcie, ako je samostatné prehrávanie na 4 palubách. To všetko sa spája a poskytuje veľkolepý DJský zážitok, ktorý môžete využiť na inšpiráciu svojho publika v akomkoľvek priestore alebo na akomkoľvek mieste. Hneď si všimnete, že OPUS-QUAD má jedinečný vzhľad.

S lúčovitým tvarom, ktorý má skosenú hornú dosku a zakrivený okraj vpredu, je navrhnutý tak, aby nielen vyzeral sofistikovane, ale umožňoval aj pohodlné a intuitívne ovládanie. A s matným čiernym povrchom a štrbinami v zemitej farbe na prednej strane a na bokoch môže jednotka zlepšiť estetiku akéhokoľvek prostredia.

Prvýkrát v histórii DJ systému Pioneer All-in-one DJ ponúka OPUS-QUAD samostatné prehrávanie na 4 palubách, ktoré umožňuje všestranné DJské vystúpenia. A s podporou rôznych typov médií vám poskytuje úplnú flexibilitu, aby ste sa prispôsobili každému scenáru a hrali tak, ako sa vám páči. Máte naliehavú žiadosť o skladbu? Skladby aj v tých najväčších hudobných knižniciach nájdete rýchlejšie než kedykoľvek predtým, a to vďaka veľkému dotykovému displeju a novému otočnému voliču na OPUS-QUAD, ktorý vám umožní vybrať skladby, ktoré sa hodia k danej príležitosti.

Usporiadanie sekcií paluby je navrhnuté tak, aby hranie bolo pohodlné a jednoduché, a každá z nich má displej, takže môžete sledovať informácie o trati pre každú palubu bez toho, aby ste museli prepínať pohľad. A so zónovým výstupom máte dokonca možnosť na výstup zvuku, ktorý je oddelený od hlavného zvuku, čo vám dáva na výber prehrávanie rôznych hudobných žánrov v rôznych miestnostiach na mieste z jednej jednotky. To v kombinácii so všetkými vylepšenými funkciami a efektmi na jednotke vám dáva väčšiu flexibilitu a väčšiu kontrolu nad hudbou.

Dodatočné parametre

Kategória: All-in-one DJ systémy
Záruka: 2 roky