V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer Dj DDJ-1000

Kód: DDJ1000
Značka: Pioneer DJ
€1 480
Na dotaz

Pioneer Dj vytvoril nový DJ kontrolér špeciálne pre použitie s profesionálnym software produktom rekordbox dj. Nový 4-kanálový kontrolér DDJ-1000 je navrhnutý tak, aby ste mohli využiť čo najviac z nových funkcií prichádzajúcich do softwaru rekordbox dj po uvoľnení najnovšej verzie rekordbox v5.1.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podrobnosti
Nové zážitky s REKORDBOX DJ
Využite vylepšené nové funkcie rekordboxu dj pomocou nášho špecializovaného 4-kanálového DJ kontroleru. Vďaka profesionálnemu usporiadaniu, zdedenému z modelov vlajkových lodí NXS2, je DDJ-1000 prenosné kompaktné riešenie pre vystúpenie na večierkoch a podujatiach. Model DDJ-1000 je vybavený úplne novými LCD obrazovkami s vysokým rozlíšením na každom jog koliesku, ktoré vám umožnia intuitívne držať oči na palube.

Vyberte skladby, ktoré ste nepovažovali za kompatibilné vďaka novej funkcii rekordbox dj. Tvorte kreativnu atmosféru s výkonmi 14 Beat FX - vrátane štyroch nových verzií - a okamžite spustite Hot Cues, Loops a iné vďaka 16-tim viacfarebným "Performance Pads"

Jog disple
Prispôsobiteľný farebný displej sa nachádza v strede každého jogového kolesa. Odhaľte iba tie informácie, ktoré potrebujete. Či už ide o BPM, tvar vlny, pozíciu prehrávania alebo body Hot Cue a Loop.

Klubový štandard.
Prechod na tento DJ kontrolér je plynulý vďaka známym jogom a zároveň aj usporiadanie ktoré bolo zdedené z vlajkovej lode NXS2 CDJ a DJM. Vďaka tomu pri mixovaní s rekordbox Dj máte rovnaký pocit ako pri prehrávani z USB na svojich NXS2.

Vylepšený MAGVEL FADER
Vysoko trvanlivý fader pre viac ako 10 miliónov pohybov. Nový MAGVEL FADER umožňuje jednoduché ovládanie. Okrem toho rafinované spracovanie softvéru jogového kolesa a crossfaderu výrazne znižuje latenciu, takže scratchovanie je intuitívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Zbrusu nový FX
Pridajte textúru do svojích setov so štyrmi novými Beat FX,efektami nazývanými Enigma Jet, Mobius Saw, Mobius Triangle a Low Cut Echo, spolu s desiatimi najobľúbenejšími Beat FX z mixpultov série DJM. DDJ-1000 tiež obsahuje štyri "Sound Color FX" z mixpultov zo série DJM - pitch, filter, dub Echo a noise.

Performance Pads Stlačajte 16 podsvietených gumových "pádov", aby ste dokytom spustili Hot Cues, Pad FX, Beat Jump, Sampler, Keyboard Mode, Beat Loop a Key Shift.

Špecifikácia:
Šírka: 708 mm
Výška: 73,4 mm
Hĺbka: 361,4 mm
Hmotnosť: 6 kg
Zvuková karta: 24 bit / 44,1 kHz
Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz
Pomer signálu k šumu: 112 dB
Skreslenie: <0,002% (USB)
Kontrola výkonu
Kanály: 4
Ovládanie paluby: 4 / Dual
Jog Wheel: odolné hliníkové koliesko 202 mm
Pocit nastavenia: Áno
Pad FX: Áno
Filter: Filter High & Low Pass
Farba FX:
- Dub Echo
- Filter
- Noise
- Pitch
Hot Cues pady: 16
Manuálna slučka: Áno
Auto Beat Loop: Áno
Beat Jump: Áno
Režim sklzu: Áno
Funkcia Talkover: Áno
EQ Izolátor: Áno
Fader Start: Áno
Terminály
Vstupy
- 2 LINE (RCA)
- 2 PHONO / LINE (RCA)
- 2 MIC (konektor XLR a 1/4 palca TRS, jack 1/4 palca TRS)
USB: 2 porty USB B
Výstupy
- 2 MASTER (XLR, RCA)
- 1 BOOTH (1/4 palca TRS Jack)
- 2 PHONES (1/4-palcový stereo jack, 3,5 mm stereo mini jack)

Dodatočné parametre

Kategória: DJ konzoly
Záruka: 2 roky