V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DDJ-FLX4

Kód: 310
Novinka Tip
Značka: Pioneer DJ
€319
Skladom

Kompaktný 2-kanálový Serato DJ a Rekordbox DJ kontrolér.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompatibilita so softvérom rekordbox DJ a Serato DJ
DJ softvér rekordbox alebo Serato DJ Lite môžete použiť zadarmo pripojením vášho PC/Mac k DDJ-FLX4. A ak chcete upgradovať na Serato DJ Pro, môžete si kúpiť licenciu alebo predplatné na prémiovú verziu softvéru.

Podpora viacerých zariadení
Či už sa chcete pripojiť k počítaču PC, Mac, iPhone, iPad alebo k telefónu či tabletu so systémom Android, DDJ-FLX4 je vo svojom dizajne všestranný. Ešte lepšie je, ak použijete konzolu so softvérom rekordbox pre iOS/Android, keď bude aktualizácia k dispozícii začiatkom roka 2023, budete sa môcť pripojiť k svojmu zariadeniu cez Bluetooth® alebo USB kábel. Nič vám teda nebráni vyskúšať si DJing.

Užívateľsky prívetivý prenosný dizajn a profesionálny layout
Rozloženie ovládacích prvkov na DDJ-FLX4 uľahčuje učenie DJ-ov a je prevzaté z profesionálnych DJ produktov Pioneer DJ. Všetko sa jednoducho používa a je prehľadne usporiadané, vďaka čomu je ovládač dostatočne kompaktný, aby ste ho mohli vziať kamkoľvek, kde chcete trénovať alebo hrať.

Úplne nové funkcie inteligentného mixovania
Neviete ako mixovať? Nebojte sa, môžete začať ihneď s funkciou Smart Fader, ktorá automaticky upravuje hlasitosť, basy a BPM hudby, takže môžete plynulo prechádzať z jednej skladby na druhú jednoduchým pohybom kanálových faderov alebo crossfadera. Navyše, so Smart CFX môžete jednoduchým otočením gombíka použiť kombináciu efektov, ktoré dodajú zvuku dramatickosť.

Bezproblémová integrácia s vybranými streamovacími službami
rekordbox je kompatibilný s veľkým výberom streamovacích služieb. Môžete si teda vybrať z miliónov skladieb dostupných na platformách TIDAL, Beatport Streaming, Beatsource Streaming a SoundCloud Go+ (vyžaduje sa predplatné) a mixovať ich spolu na DDJ-FLX4. Môžete tiež použiť všetky efekty a performance funkcie na okorenenie vašich obľúbených skladieb a vytvorenie vlastného zvuku.
 

USB audio výstup pre zvuk mikrofónu
S DDJ-FLX4 je to jednoduché, ak máte záujem o MC alebo spievate cez svoje sety, pretože mixuje zvuk za vás. Takže môžete pripojiť kontrolér k jednému zariadeniu a počuť zvuk vášho mixu spolu so zvukom z mikrofónu, pokiaľ nemáte pripojené Bluetooth® zariadenie. Vďaka tomu je DDJ-FLX4 ideálnou voľbou, ak chcete svoje sety vysielať naživo, pretože to všetko môžete robiť z jedného zariadenia.

 

DJ Software 

  • rekordbox for Mac/Windows

  • rekordbox for iOS/Android (coming early next year)

  • Serato DJ Lite

  • Serato DJ Pro(License/subscription not included)

 

Frequency Range

20 - 20000 Hz

Width

482 mm

Height

59.2 mm

Depth

272.8 mm

Weight

2.1 kg

Soundcard

16bits/24bits, 44.1 kHz/48 kHz

Signal-to-Noise Ratio

103 dB

Distortion

< 0.005 % (USB)

Power Consumption

Via USB power adapter: DC 9V, 3A 
Via USB bus power: DC 5V, 500 mA

 

Inputs

1 MIC (1/4 inch TS Jack)

Outputs

  • 1 MASTER (RCA)

  • 1 PHONES (3.5-mm stereo mini jack)

USB

2 sets USB Type-C port (PC/Mac connection & power supply ×1, Only power supply ×1)

Dodatočné parametre

Kategória: DJ konzoly
Záruka: 2 roky