V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DDJ-FLX6

Kód: DDJFLX6
Značka: Pioneer DJ
€630
Na dotaz

Udržujte dav na parkete pomocou najnovšieho DJ kontroléra od Pioneer DJ: DDJ-FLX6. Táto štvorkanálová konzola s množstvom úplne nových funkcií ešte viac uľahčuje kontrolovanie publika, mixuje skladby úplne odlišných žánrov a okoreňuje vaše sety profesionálnymi zvukovými efektmi. Kontrolér je hardvérovo ​​odblokovaný pre rekordbox a odomyká performance mode DJ v Serato DJ Pro, takže si môžete zvoliť, ktorú softvérovú aplikáciu chcete na svojom notebooku spustiť zadarmo, potom ho jednoducho zapojte a začnite DJing.

Detailné informácie

Podrobný popis

Úplne nový Merge FX: Dynamicky prepínajte z jednej skladby na druhú pomocou jedinej funkcie
Dodajte svojim setom nový rozmer a pomocou tejto úplne novej funkcie ľahko kombinujte rôzne štýly hudby. Bez ohľadu na to, aký je BPM alebo KEY nasledujúcej skladby, môžete kedykoľvek vytvoriť vzrušujúci prechod. Jednoducho stlačte gombík, aby ste zapojili efekt, potom ním otáčajte tak rýchlo alebo pomaly, ako chcete, aby sa začalo zvyšovať napätie v hudbe. V závislosti od vzoru efektu, ktorý ste si vybrali, sa výška stopy môže začať šplhať, zatiaľ čo vzorka bubna sa spúšťa v kratších intervaloch, kým nebudete pripravení pustiť ďalšiu skladbu. Po opätovnom stlačení gombíka sa efekt uvoľní - a ak ste v nastaveniach vybrali jeden, vystrelí ďalšia ukážka, ktorá ukončí stopu, takže môžete jednoducho stlačiť tlačidlo play na druhom decku a predstaviť ďalšiu skladbu alebo žáner hudby .

Jog Cutter: Vytvárajte profesionálne znejúce efekty scrachovania jednou rukou
Zapnite funkciu Jog Cutter a pri pohybe Jogu sa na poslednej Hot Cue alebo pozícií prehrávania, ktorú ste na danom decku použili, použije profesionálny scratch efekt. Existuje 10 rôznych vzorov scratchovania a môžete ich prepínať jednoduchým posúvaním polohy prehrávacej hlavy zobrazenej na displeji ovládacieho kolieska tak, aby smerovala k uhlu scratchu, ktorý chcete použiť. Keď zdvihnete ruku, skladba bude pokračovať v hraní ako obvykle z pozície Hot Cue.

Full-Size Jog-Wheel
Vykonajte intuitívny Pitch Bending a Scratch na DDJ-FLX6 prirodzené vďaka veľkým jog kolieskam, ktoré sú rovnako veľké ako kolieska vlajkového modelu prehrávača CDJ-3000. Každý z nich je tiež vybavený funkciou On Jog Display, takže môžete sledovať polohu prehrávacej hlavy.

 „Plug and play“ s programami rekordbox a Serato DJ Pro
Vďaka vstavanej zvukovej karte a podpore funkcií Performance v softvéroch rekordbox a Serato DJ Pro stačí pripojiť DDJ-FLX6 cez USB kábel k notebooku, na ktorom je spustená ktorákoľvek zo softvérových aplikácií, a môžete začať hrať. Ani pre jednu z nich nepotrebujete platený program predplatného. DJ kontrolér je dodávaný s licenčnými kľúčmi pre FX Pack a Pitch 'n Time DJ Expansion Pack pre Serato DJ Pro, takže môžete byť kreatívni s pokročilými funkciami bez ohľadu na to, ktorú aplikáciu si vyberiete.

Nový estetický dizajn: Buďte medzi prvými, ktorí hrajú v novom štýle
Usporiadanie ovládacích prvkov na DDJ-FLX6 je podobné ako pri klubovom štandardnom nastavení CDJ + DJM, takže môžete hrať intuitívne. Tento kontrolér  má však svieži vzhľad s tmavošedým matným povrchom a prepracovanými Jog-Wheelmi, vďaka ktorým vynikne vaš setup.

 

 

Software

rekordbox

Serato DJ Pro

Frequency Response

20 Hz – 20 kHz

S/N Ratio

104 dB

Total Harmonic Distortion

0.004%

Input/Output Terminals 

 

Inputs

MIC x 1 (1/4-inch TS jack)

Outputs

MASTER x 1 (RCA x 1)

BOOTH x 1 (RCA x 1)

HEADPHONES x 2 (1/4-inch stereo jack x 1, 3.5-mm stereo mini jack x 1)

USB

USB (Type B) x 1

Power Supply

DC 5V

Power Consumption

500 mA

Maximum Dimensions (W D H) 

676.0 x 345.7 x 68.7 mm / 26.6” x 13.6” x 2.7 “

Weight

3.8 kg / 8.4 lb

Accessories

Quick Start Guide

Precautions for use

Serato Pitch 'n Time DJ voucher

Serato FX Pack voucher

USB cable

Dodatočné parametre

Kategória: DJ konzoly
Záruka: 2 roky