V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DDJ-REV1

Kód: DDJREV1
Značka: Pioneer DJ
€320
Na dotaz

Serato DJ Lite DJ Controller pre Hobby DJs, ktorý zjednoduchší komunikáciu s publikom v online svete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Úplne nový dizajn rozloženia
Získajte praktické skúsenosti s rozhraním navrhnutým tak, aby emulovalo 2 x PLX gramofóny a mixpult série DJM-S – druh rozloženia, ktorý používajú profesionálni battle DJs.

  • Rozloženie v štýle "Battle-Style"

Vďaka novému usporiadaniu ovládacích prvkov na DDJ-REV1 je dostatok priestoru na vykonávanie techník mixovania a scratchovania. Posuvníky tempa sú dlhé 60 mm, vďaka čomu sú dlhšie ako tie na DDJ-SB3, aby vám poskytli jemnejšie ovládanie, a bežia horizontálne nad deckami, zatiaľ čo Performance Pads boli presunuté do sekcie mixpultu, takže môžete intuitívne kombinovať efekty, spúšťať sample a scratchovať svoje stopy.

  • Väčšie jog wheels

Čím väčšie sú jog kolieska, tým lepšie na scratchovanie. Jogy na DDJ-REV1 majú rovnakú veľkosť ako na DDJ-SR2, populárnom ovládači, ktorý je v rade Pioneer DJ vyššie.

  • Lever efektová páka

Dynamicky pridajte textúru a efekty do hudby pomocou páčky Lever FX v sekcii mixéra. Potiahnite páčky nadol a podržte ich, ak chcete použiť efekty zo Serato DJ Lite v krátkych dávkach, alebo ich zatlačte nahor, aby ste uzamkli efekty a uvoľnili si ruky na scratchovanie alebo prehliadanie skladieb.

Tracking Scratch: Získajte pomocnú ruku pri škrabaní
DDJ-REV1 vám pomôže zabaviť sa pri scratchovaní bez toho, aby to všetko robil za vás. Stále si budete musieť zdokonaľovať svoje zručnosti, ale funkcia Tracking Scratch potichu vráti hudbu späť do štartovacieho bodu v momente, keď pohnete otočným kolieskom zozadu dopredu alebo zdvihnete ruku preč – ušetrí vám to zatváranie Cross Faderu a hľadanie to správne miesto v hudbe, aby ste začali škrabanie znova. Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať režim Tracking Scratch Pad, stlačiť tlačidlo Performance, aby ste si vybrali vzor Scratch Crossfader Cuts, ktorý chcete použiť, a potom začať Scratchovať.

Zmiešaný zvuk mikrofónu: Jednoducho pridajte svoj hlas počas streamovania
Prvýkrát v konzoliach Pioneer DJ v tejto cenovej kategórií je výstup hlavného zvuku zmiešaný so zvukom z mikrofónu, ak ho máte zapojený. To znamená, že nepotrebujete žiadne externé zariadenie, ako je zvuková karta alebo samostatný mixpult, ak chcete k svojmu vystúpeniu pridať reč alebo vokály a smerovať ich cez počítač. Všetky zvuky sa odosielajú do Serato DJ Lite, takže odtiaľ môžete streamovať.

Integrácia Serato DJ Lite: Užite si plné využitie bezplatného softvéru
Hneď ako si stiahnete Serato DJ Lite do svojho PC/Mac zadarmo, môžete jednoducho pripojiť DDJ-REV1 cez dodaný USB kábel a začať DJing. Vychutnajte si hmatové ovládanie rôznych funkcií a efektov v softvéri, manipuláciou s tlačidlami, gombíkmi, fadermi a krokovými kolieskami na ovládači.

Software

Serato DJ Lite

Serato DJ Pro (license/subscription not included)

Frequency Response

20 Hz 20 kHz

S/N Ratio

103 dBUSB

Total Harmonic Distortion

0.005%

Input / Output Terminals 

 

Inputs

MIC x 1 (1/4” TS jack)

Outputs

MASTER x 1 (RCA x 1)

HEADPHONES x 1 (3.5-mm stereo mini jack x 1)

USB

USB Type-B x 1

Power Supply

USB Type-B bus powered

Power Consumption

5V 500mA

Maximum Dimensions (W D H) 

526.0 × 255.5 × 59.2 mm / 20.7” × 10.06” × 2.33”

Weight

2.1 kg / 4.6 lb

Accessories

USB cable

Warranty (for some regions)

Quick Start Guide

Precautions for Use

Dodatočné parametre

Kategória: DJ konzoly
Záruka: 2 roky