V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DDJ-REV5

Kód: 327
Novinka Tip
Značka: Pioneer DJ
€1 130
Skladom

DDJ-REV5 - Kombinácia analógového desigu s pokročilými digitálnymi prvkami. Zaži autentický zážitok zo scratchovania a vyskúšaj množstvo inovatívnych funkcií, ktoré umožňujú ešte tvorivejšie vystúpenia. - Veľké JOGy a MAGVEL FADER ideálne pre Scratch - Vyhradené tlačidlá pre STEMS - Nový režim Piano Play pre intuitívne hudobné vystúpenia - Kompatibilita so Serato DJ Pro a rekordbox

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľké jog kolesá a MAGVEL FADER pre dynamické skrečovanie
Veľké otočné kolieska sú citlivé, spoľahlivé a ľahko sa ovládajú – s pocitom ako na klasických CDJ jednotkách – a každé z nich obsahuje displej s polohou prehrávacej hlavy, takže vždy budete vedieť, kde sa práve nachádzate.
Môžete si tiež prispôsobiť Jog Feel tak, aby ste našli svoju dokonalú „hmotnosť“ krokovacieho kolieska. MAGVEL FADER je hladký, robustný a pripravený preložiť každý malý pohyb, ktorý urobíte, aby ste mohli skrečovať s presnosťou.

Rozloženie v štýle Scratch pre slobodu otvoreného formátu
PITCH fadre tempa na DDJ-REV5 bežia horizontálne nad sekciami decku, zatiaľ čo Performance Pads a Lever FX sú umiestnené v sekcii mixpultu pre dynamické vystúpenia, napodobňujúce zostavy decku PLX Series + DJM-S Series mixy, ktoré milujú DJs s otvoreným formátom okolo sveta. Vďaka blízkosti padov, páčok a faderov môžete spojiť scratching s hrou padov a efektmi.

Vyhradené tlačidlá pre jednoduché ovládanie Stems
Jednoducho vytvorte živé mashupy a remixy pomocou tlačidiel Stems na DDJ-REV5. Vaše skladby budú v softvéri rozdelené do kmeňov – spev, melódia, basa a bicie v Serato DJ Pro alebo spev, bicie a inst (ďalšie nástroje vrátane basy a syntetizátorov) v rekordboxe – ktoré môžete hrať samostatne.

 • STEMS Mute/Solo – Sólujte alebo stlmte rôzne Stems a vytvorte si svoje vlastné mashupy za behu.
 • STEMS oddelené – Izolujte rôzne časti skladby na samostatných deckoch a vytvorte živé remixy.
 • STEMS úroveň – Pomocou gombíkov EQ upravte hlasitosť pre jednotlivé stonky.

Môžete použiť rôzne STEMS v kombinácii s Deck Move, takže je ľahké vytvárať a ovládať viacero živých mashupov a remixov naraz.

Nový Auto BPM Transition pre hladké mixovanie.
Miešanie medzi hudobnými žánrami s výrazne odlišnými tempami je s novým Auto BPM Transition jednoduché. Vyberte si niekoľko taktov na prechod a keď stlačíte tlačidlo, prehrávaná stopa bude postupne meniť tempo tak, aby zodpovedalo tomu, ktorý je načítaný na inom balíčku, takže môžete bez problémov miešať alebo púšťať novú stopu. Môžete tiež nastaviť ovládanie Stems, Auto Loop a Key Lock, ktoré sa použije počas prechodu.

Nový režim Piano Play pre intuitívne hudobné vystúpenia
Rovnako ako Pitch Play, môžete použiť 16 Performance Padov na spustenie cue bodu v rôznych poltónoch. Ale v novom režime Piano Play sú zmeny výšky tónu usporiadané tak, že pady tvoria klavírnu klaviatúru, pričom „biele“ klávesy sú v spodnom rade a „čierne“ hore. Vyberte si z 3 stupníc a aj keď nemáte žiadne znalosti o hudobnej teórii alebo stupniciach, bude pre vás ľahké zahrať melódiu.

Viaceré vstupy a výstupy plus 2 porty USB Type-C pre plynulé DJ prechody
DDJ-REV5 môžete použiť ako centrum väčšieho nastavenia vďaka širokej škále vstupov a výstupov, vrátane XLR master výstupu, ktorý je ideálny na použitie v profesionálnych prostrediach. K dispozícii sú aj 2 porty USB Type-C pre PC/Mac, čo uľahčuje prepínanie medzi DJmi jednoduchým pohybom prepínača na ovládači.

Serato DJ Pro a rekordbox plug-and-play kompatibilita
Vyberte si svoj obľúbený softvér a okamžite začnite hrať DJ. DDJ-REV5 môžete jednoducho zapojiť do PC/Mac s najnovšou verziou Serato DJ Pro alebo rekordbox a používať ktorúkoľvek aplikáciu zadarmo – nepotrebujete licenčný kľúč ani predplatné. Súčasťou je aj poukaz na rozširujúci balík Serato Pitch 'n Time DJ.

Technické údaje

 • Frekvenčný rozsah: 20 – 20 000 Hz
 • Šírka: 736 mm
 • Výška: 73,4 mm
 • Hĺbka: 377,2 mm
 • Hmotnosť: 6,2 kg
 • Zvuková karta: 24 bit/48 kHz
 • Pomer signálu k šumu: 110 dB
 • Skreslenie: < 0,003 % (USB)
 • Spotreba energie: DC 5 V, 3 000 mA

Terminály
Vstupy:

 • 2 MIC (XLR a 1/4 palcový TRS Jack, 1/4 palcový TRS Jack)
 • 1 AUX (RCA)

Výstupy:

 • 2 MASTER (XLR, RCA)
 • 1 ODPOSLUCH (1/4 palca TRS Jack)
 • 2 SLÚCHADLÁ (1/4-palcový stereo jack, 3,5-mm stereo mini-jack)

USB

 • 3 porty USB Type-C (pripojenie PC/Mac x 2, napájanie x 1)

Dodatočné parametre

Kategória: DJ konzoly
Záruka: 2 roky