V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DDJ-REV7

Kód: DDJREV7
Novinka
Značka: Pioneer DJ
€2 200
Na dotaz

7-palcový motorizovaný DJ kontrolér určený pre Open Format a Mobile DJs, ktorý chcú mať pocit, že sa dotýkajú hudby viac ako kedykoľvek predtým.

Detailné informácie

Podrobný popis

Úplne nový motorizovaný, VINYLIZOVANÝ JOG: Cíťte sa, akoby ste sa hrali s platňami
Srdcom každého decku na DDJ-REV7 je nové 7-palcový motorizovaný jog wheel, ktorý má rovnakú rotačnú stabilitu ako 12-palcový gramofón a je skonštruovaný tak, aby ste mali pocit, že hráte so skutočnými platňami. Akrylová horná doska je dokončená s textúrou podobnou vinylu pre ľahké uchopenie. Môžete si vybrať medzi nastavením nízkeho a vysokého krútiaceho momentom a použiť dve priložené návleky v každej doske – ktoré úhľadne zapadajú do jog wheelu. Prepínajte medzi rýchlosťou otáčania 33⅓ alebo 45 otáčok za minútu, kedykoľvek chcete, a pomocou nastavenia Stop Time upravte, ako dlho potrvá, kým sa hudba zastaví, keď stlačíte PAUSE. 

Displej na Jogu: Sledujte dôležité informácie
V strede každého jog wheel kolieska sa nachádza 3,5-palcový LCD displej s dôležitými informáciami na dosah ruky, takže nemusíte prepínať pohľad medzi konzolou a notebookom. Vďaka všesmerovému pozorovaciemu uhlu môžete vidieť, čo sa zobrazuje z akéhokoľvek uhla, a kedykoľvek budete chcieť, môžete vypnúť digitálnu značku, ktorá označuje polohu prehrávania. Môžete tiež označiť každy jog wheel pomocou priložených nálepiek, ak uprednostňujete túto metódu.

 

Waveform mode

  • Pozrite si celkový priebeh stôp decku plus podrobné priebehy stôp na oboch deckoch vedľa seba, čo vám pomôže urobiť rýchle a intuitívne prechody. Môžete taktiež sledovať BPM, zostávajúci alebo uplynutý čas, digitálnu značku) alebo počet úderov v slučke.

Režim virtuálnej dosky

  • Pozrite si virtuálny deck Serato DJ Pro a počet úderov do ďalšieho bodu Hot Cue.

Artwork display

  • Zobrazte kresbu pre prehrávanú skladbu.

Zobrazenie DJ loga

  • Zobrazte svoje vlastné logo alebo obľúbený obrázok na každom jog wheele po použití nástroja na prenos obrázkov pre PC/Mac na jeho načítanie do DDJ-REV7.

Okamžitý Scratch: Rýchle spúšťanie vzoriek pomocou špeciálnych tlačidiel
DDJ-REV7 má 4 originálne scratch sample, ktoré môžete spustiť stlačením príslušných hardvérových tlačidiel. Keďže zvuky sú vstavané, môžete ich spustiť kedykoľvek – aj keď konzola nie je pripojená k vášmu notebooku. Ak chcete vo svojom sete použiť vlastné sample, môžete okamžite načítať scratch sample zo 4 bánk, ktoré ste priradili v Serato DJ Pro pomocou funkcie Scratch Bank.

MAGVEL FADER PRO
Scratchujte štýlovo a sebavedomo vďaka  MAGVEL FADER PRO. Okrem toho, že je veľmi robustný, je prispôsobiteľný pomocou rôznych nastavení, ktoré vám pomôžu nájsť pocit, ktorý je pre vás ten pravý.

22 vstavaných Beat FX vrátane 3 nových doplnkov: Dynamická zmena zvuku vašich skladieb
Dodajte svojim prechodom dramatickosť pomocou 3 úplne nových Beat FX. Celkovo je 22 Beat FX, ktoré môžete spustiť pomocou špeciálnych ovládacích prvkov.

  • Duck Down: Efekt rolovania, ktorý sa stráca pri znižovaní výšky tónu.
  • Fill Out: Efekt rolovania, ktorý vytvára rolku s meniacim sa rytmickým vzorom a stráca sa s ozvenou.
  • Helix Out: Efekt, ktorý vzorkuje vstupný zvuk a opakovane ho zoslabuje ako reverb, pričom zvyšuje rýchlosť prehrávania a výšku tónu.

Pokročilý zvukový dizajn: Vychutnajte si vysokokvalitný zvuk
S digitálno-analógovým prevodníkom od ESS Technologies a vylepšeniami zvukového dizajnu dosahuje DDJ-REV7 najvyššiu kvalitu zvuku zo všetkých ovládačov Pioneer DJ. Dokonca aj nežiaduci hluk, ktorý bežne vytvárajú palubné napájacie zdroje, bol znížený pre čistejší zvukový zážitok.

Plug and Play kompatibilita so Serato DJ Pro: Užite si bezplatné používanie softvéru
Hneď ako si stiahnete Serato DJ Pro do vášho PC/Mac, môžete jednoducho pripojiť DDJ-REV7 pomocou dodaného USB kábla a začať hrať. Vychutnajte si hmatové ovládanie rôznych funkcií a efektov v softvéri, manipuláciu s tlačidlami, gombíkmi, fadermi a krokovými kolieskami na ovládači. Súčasťou je poukážka na Serato Pitch 'n Time DJ Expansion Pack.

DDJ-REV7 specifications

Software

Serato DJ Pro

Frequency Response

20 Hz – 20 kHz (USB, LINE, AUX (LINE / PORTABLE), MIC 1, MIC 2)

S/N Ratio

110 dB (USB)

95 dB (LINE)

84 dB (PHONO)

Total Harmonic Distortion

0.003% (USB)

0.005% (LINE)

0.017% (PHONO)

Input/Output Terminals 

 

Inputs

LINE / PHONO x 2 (RCA)

MIC x 2 (XLR & 1/4" TRS jack x 1, 1/4" TRS jack x 1)

AUX x 1 (RCA)

Outputs

MASTER x 2 (XLR x 1, RCA x 1)

BOOTH x 1 (1/4" TRS jack x 1)

HEADPHONES x 2 (1/4" stereo jack x 1, 3.5-mm stereo mini-jack x 1)

USB

USB Type-B x 2

Power Supply

AC 100 V – 240 V, 50 Hz / 60 Hz

Power Consumption

DC 24 V, 1000 mA

Maximum Dimensions (W D H) 

732 x 382.2 x 82.4 mm / 28.8" x 15.0" x 3.2"

Weight

10.7 kg / 23.6 lbs.

Accessories

AC adapter

Power cord

USB cable

Warranty (for some regions)

Quick Start Guide

Precaution for Use

Serato DJ Pro Expansion Pack voucher

Marking stickers

Dodatočné parametre

Kategória: DJ konzoly
Záruka: 2 roky