V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DDJ-XP2

Kód: DDJXP2
€380
Na dotaz

Pozdvihnite svoj set s DDJ-XP2..Či už používate rekordbox dj alebo Serato DJ Pro, s týmto modernizovaným kontrolérom môžete získať maximum z nových funkcií v najnovších verziách obidvoch obľúbených DJ aplikácií. (Serato, Rekordbox) DDJ-XP2 zvyšuje funkcionalitu populárneho predchodcu DDJ-XP1, ale taktiež zachováva solídnu kvalitu a intuitívne rozloženie pôvodného kontroléra. Nechajte svoje prsty "lietať" na 32 robustných viacfarebných Performance padoch (16 na každom decku) a vychutnajte si bleskovú reakciu. Vďaka svojej robustnej konštrukcii s protišmykovým gumovým rámom vám DDJ-XP2 umožní zasiahnuť pady tak tvrdo, ako sa vám páči. Buďte kreatívni..S dotykovým ovládaním funkcií Key Shift a Key Sync v ktorejkoľvek z kompatibilných aplikácií a dynamicky aplikujte vybraný efekt tak, že jednoducho prejdete prstom po dotykových pásoch Slide FX.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technická špecifikácia.: 

DDJ-XP2 využíva výkonné nové režimy Pad v softvéroch rekordbox dj a Serato DJ Pro. Plne využívajte režim Transport, ktorý priraďuje ovládacie prvky prenosu, ako je napríklad prehrávanie, pauza, pitch +-, do Performance Pads na DDJ-XP2. A vôbec prvýkrát, pomocou 16 padov ovládajte jeden režim v Serato DJ Pro. Doteraz Serato DJ Pro podporoval v každom režime až osem doštičiek. Ak ste už predtým DJM-S9 používali, budete radi, že DDJ-XP2 zdedí slučkovú časť z vlajkového scratch mixpultu. Je to malá aktualizácia, ale dôležitá aktualizácia, ktorá vám pomôže počas cvičenia na DDJ-XP2 cítiť sa pohodlnejšie a sebavedomejšie. Navyše, nová funkcia Silent Cue v Serato DJ Pro funguje rovnako ako existujúca funkcia pre rekordbox dvs (vrátane licenčného kľúča) - umožňuje vám silent cue up skladby s fadermi otvorenými v mixpulte a okamžite ich spustiť z Hot Cue bodov.

     

Software

rekordbox dj, Serato DJ Pro

Input / Output Terminals

USB

USB (Type B) x 1

Power Supply

USB Bus Power (DC 5V)

Power Consumption

500mA

Unit weight

1.5 kg / 3.3 lb

Dimensions (W x D x H)

333 x 235 x 42 mm / 13.1” x 9.3” x 1.7”

Accessories

USB cable

Quick Start Guide

rekordbox dj/ rekordbox dvs licence key card

System requirements (rekordox DJ)

   

Compatible OS

Mac

macOS Mojave 10.14 (Updated to the latest version)

macOS High Sierra 10.13 (Updated to the latest version)

macOS Sierra 10.12 (Updated to the latest version)

Windows

Windows® 10/ 8.1/ 7 (latest service pack)

CPU

Intel® processor CoreTM i7, i5, i3

Memory

4 GB or more of RAM

System requirements (Serato DJ Pro)

   

Compatible OS

Mac

macOS Mojave 10.14 (Updated to the latest version)

macOS High Sierra 10.13 (Updated to the latest version)

macOS Sierra 10.12 (Updated to the latest version)

Windows

Windows® 10/ 8.1/ 7 (latest service pack)

CPU

Intel® processor CoreTM i7, i5, i3

Memory

4 GB or more of RAM