V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer Dj DJM-250MK2

Kód: DJM250MK2
Značka: Pioneer DJ
€430
Na dotaz

Pioneer Dj mixpult DJM-250MK2: Profesionálny dvojkanálový mix so vstavaným USB Audio rozhraním, vďaka ktorému je možné používať mix aj digitálne pomocou softvéru Rekordbox DVS alebo mixovať digitálne skladby priamo z vášho počítača.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny dvojkanálový mix so vstavaným USB Audio rozhraním pre dokonalú synchronizáciu s vašim počítačom. Mix ponúka separátne fadery pre každý kanál ako aj trojicu frekvenčných izolátorov pre absolútnu elimináciu výškových, basových alebo stredových frekvencii pri minimálnych hodnotách a plnej frekvenčnej odozve pri maximálnych hodnotách troch ovládačov. K dispozícii je aj LED ukazovateľ úrovne signálu a špičkový filter Sound Color FX, ktorý mix zdedil po vlajkovej lodi značky Pioneer, modeli DJM-900NXS2. Spoľahnúť sa tak isto môžete aj na kvalitný Magvel crossfader, ktorý ponúka roky bezproblémového používania. Predný panel okrem dvojice kanálov disponuje aj kanálom pre pripojenie linkového signálu alebo počítača pomocou vstavaného USB audio rozhrania, ktoré pracuje so zvukom v kvalite 24bit/48kHz. Vďaka nemu je možné používať mix aj digitálne pomocou softvéru Rekordbox DVS alebo mixovať digitálne skladby priamo z vášho počítača. Rozmery: 230 x 108 x 320 mm. Farebné prevedenie: Black. 

Dodatočné parametre

Kategória: DJ mixpulty
Záruka: 2 roky