V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DJM-S11

Kód: DJMS11
Značka: Pioneer DJ
€2 200
Na dotaz

Tento nový profesionálny 2-kanálový, 4-deckový bojový mixér prináša vylepšenia rôznych prvkov od svojho predchodcu, DJM-S9, a ponúka množstvo úplne nových funkcií, ktoré vám pomôžu hrať ešte volnejšie so softwarmi Serato DJ Pro alebo rekordbox. Keď "Schratchujete" a robíte Mashupy za behu, každá sekunda je na nezaplatenie. Sústredte sa viacej na svoj mix, vďaka 4,3-palcovej prispôsobiteľnej dotykovej obrazovke, ktorá obsahuje všetky potrebné informácie. Prechádzajte skladby, kontrolujte polohy a krivky prehrávania a dynamicky meňte textúru hudby pohybom prsta po obrazovke Touch FX a omnoho viac.

Detailné informácie

Podrobný popis

4,3-palcová dotyková obrazovka s vysokou snímkovou frekvenciou:
Ušetrite nedocenené sekundy, ktoré vám pomôžu odkloniť pohľad z mixážneho pultu na laptop a späť. Farebná dotyková obrazovka s vysokou snímkovou frekvenciou na DJM-S11 zobrazuje všetko od kriviek po informácie o BPM, takže sa môžete sústrediť sa na to, čo vaše ruky robia, alebo pozerať ako dav reaguje na váš výkon. Je ideálny na prehliadanie skladieb a je prispôsobiteľný, takže si ho môžete nastaviť podľa svojho gusta.

Prvotriedne „Smooth Echo“:
Spúšťajte ozveny automaticky pomocou faderu / padu, ktorý si vyberiete. Priraďte efekt Smooth Echo podľa vášho výberu z ponuky ovládacích prvkov, napríklad fader alebo pad. Keď potom zapnete funkciu Smooth Echo pomocou jej vyhradeného tlačidla, Echo sa spustí, akonáhle pohnete príslušným ovládacím prvkom. Vďaka zmeniteľným parametrom efektu vám táto nová funkcia, ktorá u DJM nikdy predtým nebola, dáva šancu vytvárať zvuky, ktoré ste predtým ťažko dosiahli.

Vysoko kvalitný zvuk:
Pod povrchom DJM-S11 je množstvo špičkových zvukových technológií, ktoré zaisťujú, že každý detail vášho výkonu bude počuť hlasno a zreteľne. So štúdiovým 64-bitovým mixovaním, procesingom DSP, plus hodinovým obvodom s nízkym chvením a 32-bitovým vysoko kvalitným D/A prevodníkom v hlavnej výstupnej sekcii, mixér zdedí surový zvuk s vysokou kvalitou ako DJM-900NXS2.

 

Plug & Play a MIDI Mapping:
Použite Serato DJ Pro alebo rekordbox zadarmo. DJM-S11 je zariadenie je hardvérovo ​​odblokované pre rekordbox - ktoré vám umožňuje bezplatné použitie režim Performance - a umožňuje ovládanie DVS, keď ho pripojíte k počítaču, na ktorom je spustená aplikácia. Môžete si tiež vychutnať bezplatné používanie Serato DJ Pro plug-and-play - nie je potrebné aktivovať licenčný kľúč. 

 

 

Software

rekordbox

Serato DJ Pro

Frekvenčná odozva

20 Hz – 20,000 Hz (USB, LINE, MIC, AUX)

S/N Ratio

 

115 dB (USB)

105 dB (LINE)

90 dB (PHONO)

80 dB (MIC)

90 dB (AUX)

Celkové harmonické skreslenie

0.003% (USB)

0.005% (LINE)

I/O

 

 

Vystupy

LINE x 2 (RCA)

PHONO x 2 (RCA)

MIC x 1 (XLR & 1/4-inch TRS Jack)

AUX x 1 (RCA)

Výstupy

MASTER x 2 (XLR, RCA)

BOOTH x 1 (1/4-inch TRS jack)

HEADPHONES x 2 (1/4-inch stereo jack, 3.5-mm stereo mini jack)

USB

USB (Type A) x 2

USB (Type B) x 2

Napájanie

AC 100 – 240 V, 50 Hz / 60 Hz

Spotreba energie

34 W

Rozmer (W D H)   

267 x 452.2 x 107.9 mm / 10.51” x 17.8” x 4.25

Váha

5.2 kg / 11.46 lb

Pribalené príslušenstvo

Power cord

USB cable

Fader bumpers (A x 4, B x 2)

Serato DJ Pro Expansion Pack voucher (Pitch 'n Time DJ)

Certificate of Guarantee

Quick Start Guide

Dodatočné parametre

Kategória: DJ mixpulty
Záruka: 2 roky