V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DJM-S7

Kód: DJMS7
Značka: Pioneer DJ
€1 700
Na dotaz

Nový 2-kanálový battle mix vám dáva slobodu prispôsobiť si nastavenia a vniesť do každého vystúpenia svoj vlastný jedinečný štýl. Mix umožňuje bezplatné použitie Serato DJ Pro a okrem iného otvára toto zariadenie "performance" možnosti v softvéri.

Detailné informácie

Podrobný popis


Magvel Fader Pro 
Vylepšili sme Magvel Fader Pro a zvýšili tuhosť upevňovacieho hriadeľa vo vertikálnom smere o 30 percent, aby ste mohli scratchovať s ešte väčšou istotou.

Veľke performance Pads
Performance Pads na každom kanáli je ľahké stlačit, keď chcete rýchlo spustiť Hot Cues a sample. A s nezávislými režimami padov môžete súčasne používať 2 rôzne funkcie - jednu na súprave padov každého kanála.

Páky s veľkým efektorom
Za chodu môžete miešať zvuky pridávaním efektov pomocou veľkých páčok. DJM-S7 obsahuje všetkých 22 zabudovaných Beat FX z DJM-S11, takže s nimi môžete byť kreatívni, rovnako ako softvérové ​​efekty z Serato DJ Pro a rekordbox. Je ľahké zmeniť 6 efektov priradených tlačidlám FX Select a pohľadom na OLED displej môžete sledovať názov a rytmickú hodnotu toho, ktorý používate.

Bluetooth
Jednoducho spárujte svoj telefón s DJM-S7 cez Bluetooth a môžete pustiť skladby priamo do vašej DJM-S7. Môžete prehrať slučky, ktoré sa dajú následne scratchovať, alebo pomocou hudobnej aplikácie prehrať skladbu požadovanú niekým z publika. Alebo jednoducho majte pripojené mobilné zariadenie a pripravené ako záloha pre prípad, že váš notebook zlyhá. Zvuk môžete prehrávať priamo cez hlavný výstup alebo cez ktorýkoľvek z kanálov.

MIDI Loop
Táto funkcia v sekcii efektov DJM-S7 môže ovládať rôzne funkcie vášho DJ softvéru opakovaným odosielaním MIDI signálu do softvéru v nastavenom rytme. Funkcie vrátane Hot Cue, sampleru a posunu klávesu sú vopred priradené, takže môžete okamžite začať používať Loop MIDI.

Dodatočné parametre

Kategória: DJ mixpulty
Záruka: 2 roky