V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DJM-S7

Kód: DJMS7
Značka: Pioneer DJ
€1 600
Na dotaz

Nový 2-kanálový battle mix vám dáva slobodu prispôsobiť si nastavenia a vniesť do každého vystúpenia svoj vlastný jedinečný štýl. Mix umožňuje bezplatné použitie Serato DJ Pro a okrem iného otvára toto zariadenie "performance" možnosti v softvéri.

Detailné informácie

Podrobný popis


Magvel Fader Pro 
Vylepšili sme Magvel Fader Pro a zvýšili tuhosť upevňovacieho hriadeľa vo vertikálnom smere o 30 percent, aby ste mohli scratchovať s ešte väčšou istotou.

Veľke performance Pads
Performance Pads na každom kanáli je ľahké stlačit, keď chcete rýchlo spustiť Hot Cues a sample. A s nezávislými režimami padov môžete súčasne používať 2 rôzne funkcie - jednu na súprave padov každého kanála.

Páky s veľkým efektorom
Za chodu môžete miešať zvuky pridávaním efektov pomocou veľkých páčok. DJM-S7 obsahuje všetkých 22 zabudovaných Beat FX z DJM-S11, takže s nimi môžete byť kreatívni, rovnako ako softvérové ​​efekty z Serato DJ Pro a rekordbox. Je ľahké zmeniť 6 efektov priradených tlačidlám FX Select a pohľadom na OLED displej môžete sledovať názov a rytmickú hodnotu toho, ktorý používate.

Bluetooth
Jednoducho spárujte svoj telefón s DJM-S7 cez Bluetooth a môžete pustiť skladby priamo do vašej DJM-S7. Môžete prehrať slučky, ktoré sa dajú následne scratchovať, alebo pomocou hudobnej aplikácie prehrať skladbu požadovanú niekým z publika. Alebo jednoducho majte pripojené mobilné zariadenie a pripravené ako záloha pre prípad, že váš notebook zlyhá. Zvuk môžete prehrávať priamo cez hlavný výstup alebo cez ktorýkoľvek z kanálov.

MIDI Loop
Táto funkcia v sekcii efektov DJM-S7 môže ovládať rôzne funkcie vášho DJ softvéru opakovaným odosielaním MIDI signálu do softvéru v nastavenom rytme. Funkcie vrátane Hot Cue, sampleru a posunu klávesu sú vopred priradené, takže môžete okamžite začať používať Loop MIDI.

Dodatočné parametre

Kategória: DJ mixpulty
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie