V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DJS-1000

Kód: DJS1000
Značka: Pioneer DJ
€1 350
Skladom

Pridajte DJS-1000 k svojmu DJ setu a intuitívne vytvorte jedinečné zvuky a loopy priamo za chodu. Použite DJ-friendly rozhranie na sekvenciu vašich vzoriek podľa vášho želania. So 7-palcovou plnofarebnou dotykovou obrazovkou, 16 viacfarebnými krokovými vstupnými klávesami, viacfarebnými klávesnicami Performance Performance, množstvom vstupov a výstupov, vzorkovaním naživo a rôznymi ďalšími funkciami výkonu posunie váš performance na ďalší level.
Klepnutím na LCD displej získate okamžitý prístup k jednej z troch obrazoviek. Domovská obrazovka pre prehľad priradených vzoriek, obrazovka Sekvencia na zobrazenie aktuálne prehrávaného vzorky sekvencií a obrazovka Mixer na úpravu hlasitosti každej stopy. Synchronizujte svoj DJS-1000 s CDJ alebo XDJ nastavením pomocou Pro DJ Link. Vďaka funkcii Beat Sync, posuvníku tempa a tlačidlu Nudge nastavíte tempo a polohu rytmu manuálne, rovnako ako na gramofóne. Sample vstupných môžete okamžite použiť ako jednotlivé skladby. Vaše vzorky zvukov sa automaticky synchronizujú s aktuálnou sekvenciou. Zahrajte si ich v slučke a vložte ich priamo do živého remixu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Technické parametre:

formáty: WAV, AIFF
USB formáty: FAT, FAT32, HFS+
príslušenstvo: napájací kábel, LAN kábel, USB kábel, RCA kábel, manuál
frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz
skreslenie: < 0.003 %
spotreba: 26 W
vstupy: 1 INPUT (L / MONO a R, Jack 6,3mm nesymetrický )
LAN: 1 (100Base-TX)
USB: 1 USB port, B port 1 USB
výstupy: 2 x slúchadlový odposluch (6,3mm Jack stereo, 3,5 mm stereo Jack), THRU / OUTPUT 2 x 1 Jack 6,3mm nesymetrický, OUTPUT 1 x 1 (RCA)
MIDI: 1 MIDI INí (5P DIN), 1 MIDI OUT / THRU (5P DIN)rozmery: (VxŠxH) 110,1 x 421,6 x 320 mm
hmotnosť: 5.4 kg

Dodatočné parametre

Kategória: DJ samplery
Záruka: 2 roky