V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DM-40BT White

Kód: DM-40BTW
Značka: Pioneer DJ
€205
Skladom

Bezdrôtové aktívne reproduktory, ktoré Vám poskytnú bohatý, vyvážený zvuk pre domáce počúvanie či profesionálnu produkciu a DJing.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktné stolové reproduktory boli navrhnuté s využitím najnovších profesionálnych technológií a ľahko sa k nim pripojíte z akéhokoľvek bezdrôtového Bluetooth® zariadenia.

DM-40BT sú dodávané v čiernej alebo bielej farbe a zachovávajú si Groove Technology z oceňovaných aktívnych monitorov DM-40. Očakávajte plynulú basovú odozvu, široký uhol vyžiareného zvuku vďaka technológii DECO a vysokú kvalitu reprodukcie s bohatým basovým zvukom.
 

Kľúčové vlastnosti:
 

PRIPOJENIE BLUETOOTH®

Technológia Bluetooth® vám umožňuje bezdrôtovo prehrávať skladby zo smartphonov, tabletov či PC, podpora Qualcomm® aptX ™ a AAC vám umožní vychutnať si ešte kvalitnejšie reprodukciu zvuku.
FRONT-LOADED BASS REFLEX SYSTEM

4-palcové sklolaminátové basové reproduktory vytvárajú spredu silné, rýchle basy, zatiaľ čo drážky v bass-reflexu znižujú trenie vzduchu. Vďaka tomu budete cítiť presný basový kopák, aj keď budú monitory umiestnené blízko steny.
3D STEREO SOUND

Výškové reproduktory DM-40BT sú vybavené konvexnými difúzory DECO, ktoré vysielajú vysoké frekvencie vo všetkých smeroch. To poskytuje široký uhol vyžiarenie s veľkým "sweet spot" priestorom, teda 3D stereofónny zvuk bez ohľadu na to, kde sedíte alebo stojíte. TIME ALIGNMENT Zosilňovače triedy AB poskytujú ostrý zvuk s nízkym skreslením. Navyše tweeter a basový reproduktor je dokonale zladený, aby spoločne zabezpečili vyváženú odozvu naprieč frekvenciami.
SMART DESIGN

Zakrivené prednej hrany skrine poskytujú maximálnu tuhosť a minimálne rezonanciu pre čistý zvuk pri všetkých hlasitostiach - a navyše budú skvele vyzerať vo vašej domácej zostave.
 

Špecifikácia:
-Rozmery ľavého reproduktora: 146 x 227 x 223 mm

-Rozmer pravého reproduktora: 146 x 227 x 210 mm

-Hmotnosť ľavého reproduktora: 2,7 kg

-Hmotnosť pravého reproduktora: 2,2 kg

-Výkon zosilňovača: 2 x 21 W / 4 Ω

Frekvenčný rozsah: 70 - 30000 Hz

-Impedancia: 10 kOhm

-Spotreba energie: 35 W

-Spotreba energie v pohotovostnom režime: 0,3 W

-Vstupy: 1x LINE (RCA) + 1x LINE (Mini-jack), Bluetooth® Specification Ver. 4.2

-Výstup: y 1x MONITOR pre slúchadlá (Mini-jack), Bluetooth® Specification Class 2

-Podporovaný kodek: SBC, AAC, Qualcomm® aptX ™, Qualcomm® aptX ™ Low Latency
 

Súčasťou balenia:
 - Power cord
- 2 m speaker cable (for left/right channel connection)
- Audio converter cable (3.5 mm stereo mini plug to RCA)
- Bottom cushion
- Operating instructions
 

Dodatočné parametre

Kategória: DJ monitory
Záruka: 2 roky