V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DM-50D-W

Kód: WDM50D
Značka: Pioneer DJ
€255
Skladom

Reproduktory DM-50D poskytujú vyvážený, pútavý basový zvuk a dokážu napumpovať extra výkon vďaka novému zosilňovaču triedy D a 5-palcovému basovému reproduktoru v každej jednotke. Rýchlym pohybom prepínača prepnite z režimu DJ do režimu produkcie a nastavenia DSP automaticky vytvoria najlepší zvuk pre každú aplikáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

POKROČILÝ DIZAJN PRE VYŠŠIU KVALITU ZVUKU

1. Zosilňovač triedy D

Každý reproduktor DM-50D produkuje čistý, vyvážený basový zvuk vďaka novému zosilňovaču triedy D s 96kHz vzorkovaním DSP.

2. DECO konvexné difúzory

Ďalší pokrok od modelu DM-40 prichádza v aktualizovanom dizajne konvexných difúzorov DECO, ktoré pomáhajú poskytovať krištáľovo čisté vysoké frekvencie v každom smere, takže si môžete vychutnať široký sweet spot a 3D stereo zvuk, nech ste kdekoľvek v miestnosti.

3. Časové prispôsobenie

Basový a výškový reproduktor sú dokonale zarovnané, takže budete počuť všetky zvukové frekvencie jasne.

4. Drážkované zvukovody

Drážky na kanáloch znižujú trenie vzduchu, takže basy sú pevné a výrazné, aj keď reproduktory umiestnite ku stene. Navyše, zakrivené predné okraje poskytujú maximálnu tuhosť a minimálnu rezonanciu pre čistý zvuk pri akejkoľvek úrovni hlasitosti.

5. 5-palcový basový reproduktor

5-palcový basový reproduktor vytvára silný zvuk bez skreslenia, aj keď zvýšite hlasitosť.

2-PÁSMOVÝ REŽIM ZVUKU – OPTIMALIZOVANÝ PRE DJING A PRODUKCIU HUDBY

Nie je potrebné sa rozhodovať, či chcete sadu monitorov, ktoré sú najlepšie pre DJing alebo tvorbu hudby, pretože reproduktory DM-50D sú ideálne pre oboje. Stačí prepnúť prepínač, aby ste si vybrali režim DJ alebo režim Production a nastavenia DSP budú optimalizované pre danú úlohu, takže sa budete môcť sústrediť na svoj mix.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

S RCA, mini jackom a novo pridanými TRS vstupnými terminálmi môžete pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú DJ kontrolery a mixpulty, alebo laptop alebo zvukovú kartu, ktorú používate. Pripojenie slúchadiel je jednoduché pomocou zásuvky na prednom paneli a ovládač úrovne je tiež priamo pred vami.

Dodatočné parametre

Kategória: DJ monitory
Záruka: 2 roky