V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ DM-50D-W

Kód: WDM50D
Značka: Pioneer DJ
€239
Skladom

Reproduktory DM-50D poskytujú vyvážený, pútavý basový zvuk a dokážu napumpovať extra výkon vďaka novému zosilňovaču triedy D a 5-palcovému basovému reproduktoru v každej jednotke. Rýchlym pohybom prepínača prepnite z režimu DJ do režimu produkcie a nastavenia DSP automaticky vytvoria najlepší zvuk pre každú aplikáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

POKROČILÝ DIZAJN PRE VYŠŠIU KVALITU ZVUKU

1. Zosilňovač triedy D

Každý reproduktor DM-50D produkuje čistý, vyvážený basový zvuk vďaka novému zosilňovaču triedy D s 96kHz vzorkovaním DSP.

2. DECO konvexné difúzory

Ďalší pokrok od modelu DM-40 prichádza v aktualizovanom dizajne konvexných difúzorov DECO, ktoré pomáhajú poskytovať krištáľovo čisté vysoké frekvencie v každom smere, takže si môžete vychutnať široký sweet spot a 3D stereo zvuk, nech ste kdekoľvek v miestnosti.

3. Časové prispôsobenie

Basový a výškový reproduktor sú dokonale zarovnané, takže budete počuť všetky zvukové frekvencie jasne.

4. Drážkované zvukovody

Drážky na kanáloch znižujú trenie vzduchu, takže basy sú pevné a výrazné, aj keď reproduktory umiestnite ku stene. Navyše, zakrivené predné okraje poskytujú maximálnu tuhosť a minimálnu rezonanciu pre čistý zvuk pri akejkoľvek úrovni hlasitosti.

5. 5-palcový basový reproduktor

5-palcový basový reproduktor vytvára silný zvuk bez skreslenia, aj keď zvýšite hlasitosť.

2-PÁSMOVÝ REŽIM ZVUKU – OPTIMALIZOVANÝ PRE DJING A PRODUKCIU HUDBY

Nie je potrebné sa rozhodovať, či chcete sadu monitorov, ktoré sú najlepšie pre DJing alebo tvorbu hudby, pretože reproduktory DM-50D sú ideálne pre oboje. Stačí prepnúť prepínač, aby ste si vybrali režim DJ alebo režim Production a nastavenia DSP budú optimalizované pre danú úlohu, takže sa budete môcť sústrediť na svoj mix.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVANIE

S RCA, mini jackom a novo pridanými TRS vstupnými terminálmi môžete pripojiť rôzne druhy zariadení, ako sú DJ kontrolery a mixpulty, alebo laptop alebo zvukovú kartu, ktorú používate. Pripojenie slúchadiel je jednoduché pomocou zásuvky na prednom paneli a ovládač úrovne je tiež priamo pred vami.

Dodatočné parametre

Kategória: DJ monitory
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie