V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer Dj PLX-500-W

Kód: PLX500W2
Značka: Pioneer DJ
€400
Na dotaz

Pioneer Dj PLX-500-W: Profesionálny gramofón vhodný pre DJing alebo domáce prehrávanie platní vo vysokej kvalite. Gramofón je vybavený priamym pohonom typu Servo s vysokým krútiacim momentom, trofázovým DC motorom a elektronickou brzdou. PLX-500 ponúka aj možnosť digitalizácie vašich platní pomocou USB konektoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pioneer Dj PLX-500-W: 

Profesionálny gramofón vhodný pre DJing alebo domáce prehrávanie platní vo vysokej kvalite. Gramofón je vybavený priamym pohonom typu Servo s vysokým krútiacim momentom, trofázovým DC motorom a elektronickou brzdou. Motor dosahuje veľmi nízky wow/flutter efekt len 0,15% a pre rozbeh na rýchlosť 33 rpm potrebuje len 1 sekundu. Gramofón dokáže prehrávať platne v troch rýchlostiach, 33 1/3, 45 a 78 rpm. PLX-500 ponúka aj možnosť digitalizácie vašich platní pomocou USB konektoru. Ten slúži aj na prepojenie gramofónu s rekordbox dvs a kompatibilným DJ mixom, vďaka ktorému môžete používať gramofón pre scratchovanie a ovládanie digitálnych skladieb. Samozrejmosťou je kvalitný vstavaný preamp s možnosťou deaktivácie. V balení je možné okrem gramofónu nájsť aj slipmat, adaptér pre EP platne so širokým výrezom, prenosku, utierku proti prachu, 1 x stereo pin plug kábel (samica), 1 x stereo mini pin plug kábel (samec) a USB kábel. Rozmery: 450 x 159 x 368mm, hmotnosť: 10,7 kg. Farebné prevedenie: Black.

Dodatočné parametre

Kategória: Gramofóny
Záruka: 2 roky