V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer Dj TORAIZ AS-1

Kód: TORAIZAS1
Značka: Pioneer DJ
€550
Na dotaz

Pioneer Dj TORAIZ AS-1: Monofonický analógový syntetizátor, ktorý vznikol v úzkej spolupráci Dave Smitha a značky Pioneer. Syntetizátor Toraiz AS-1 je vybavený rovnakými analógovými filtrami, aké nájdete v špičkovom syntetizátore Prophet 6. Syntetizátor je vybavený 465 presetmi s možnosťou ukladania 465 uživateľských presetov a 64 krokovým sekvencérom. Farebné prevedenie: Black.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pioneer Dj TORAIZ AS-1: 

Monofonický analógový syntetizátor, ktorý vznikol v úzkej spolupráci Dave Smitha a značky Pioneer. Syntetizátor Toraiz AS-1 je vybavený rovnakými analógovými filtrami, aké nájdete v špičkovom syntetizátore Prophet 6. AS-1 je okrem toho vybavený dvojicou VCO s možnosťou triangulárnej, pílkovej alebo pulzovej vlny a dvojicou VCF s 4 stupňovým rezonantným low-pass filtrom, ktorý pnúka aj možnosť samooscilácie a svojstupňovým high-pass filtrom. K dispozícii je aj efektový procesor priamo zo syntetizátora Prophet 6, ktorý ponúka využitie jedného alebo dvojice efektov naraz. Na výber je z BBD analógového delayu, kruhovej modulácie, chorusu, Maestro phaseru a distortionu. Syntetizátor je vybavený 465 presetmi s možnosťou ukladania 465 uživateľských presetov a 64 krokovým sekvencérom. Farebné prevedenie: Black.

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobná produkcia
Záruka: 2 roky