V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer Dj TORAIZ AS-1

Kód: TORAIZAS1
Značka: Pioneer DJ
€550
Na dotaz

Pioneer Dj TORAIZ AS-1: Monofonický analógový syntetizátor, ktorý vznikol v úzkej spolupráci Dave Smitha a značky Pioneer. Syntetizátor Toraiz AS-1 je vybavený rovnakými analógovými filtrami, aké nájdete v špičkovom syntetizátore Prophet 6. Syntetizátor je vybavený 465 presetmi s možnosťou ukladania 465 uživateľských presetov a 64 krokovým sekvencérom. Farebné prevedenie: Black.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pioneer Dj TORAIZ AS-1: 

Monofonický analógový syntetizátor, ktorý vznikol v úzkej spolupráci Dave Smitha a značky Pioneer. Syntetizátor Toraiz AS-1 je vybavený rovnakými analógovými filtrami, aké nájdete v špičkovom syntetizátore Prophet 6. AS-1 je okrem toho vybavený dvojicou VCO s možnosťou triangulárnej, pílkovej alebo pulzovej vlny a dvojicou VCF s 4 stupňovým rezonantným low-pass filtrom, ktorý pnúka aj možnosť samooscilácie a svojstupňovým high-pass filtrom. K dispozícii je aj efektový procesor priamo zo syntetizátora Prophet 6, ktorý ponúka využitie jedného alebo dvojice efektov naraz. Na výber je z BBD analógového delayu, kruhovej modulácie, chorusu, Maestro phaseru a distortionu. Syntetizátor je vybavený 465 presetmi s možnosťou ukladania 465 uživateľských presetov a 64 krokovým sekvencérom. Farebné prevedenie: Black.

Dodatočné parametre

Kategória: Hudobná produkcia
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie