V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ VM-70

Kód: VM70
Značka: Pioneer DJ
€249
Na dotaz

Horúca novinka od Pioneer DJ - aktívne monitory WM série produkujú nádherne čistý zvuk s citeľnými basmi. Reproduktory je možné dotatočne naladiť tak, aby vyhovovali akustickým podmienkam danej miestnosti. Sú ideálnym riešením pre pre dokonalý pocit z DJingu v domácich podmienkach ale aj ako referenčné monitory poskytujúce plochú frekvenčnú charakteristiku pri tvorbe hudby v domácom alebo profesionálnom štúdiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko kvalitné komponenty

Každý reproduktor série VM obsahuje zosilňovač triedy D a 96kHz DSP zvukový procesr, pre zaručenie reprodukcie zvuku v širokom frekvenčnom spektre. Jeho vysoko efektívny výkon má za následok nízke skreslenie a zvuk s vysokou energiou. Predná ozvučnica z tuhého hliníka s hrúbkou 4 mm napomáha potláčať nežiadané rezonancie a vibrácie a tým pádom je hudobná repdrodukcia autentická k pôvodnému zdroju zvuku.

Basové reproduktory z aramidového vlákna a Vortex Bass Accelerator

Membrána wooferu z aramidového vlákna dodáva ten správny "punch" , ktorý budete cítiť v basových a nižších-stredových frekvenciách. Tieto novo vyvinuté membrány sú o 30 percent ľahšie ako bežné membrány s aramidom vyložené papierom, vďaka čomu sú pevnejšie a poskytujú hlbší zvuk. Vortex Bass Accelerator zaisťuje, že zvuk low-end frekvencií je bez nežiaducich vibrácií.

Konštantne smerový zvukovod

Stredné a vysokofrekvenčné zvuky sú dodávané s energiou vďaka špeciálne tverovanému zvukovodu, ktorý vytvára široký a jednotný priestor na počúvanie. Tvar zvukovodu a hrana basového reproduktora sú špeciálne navrhnuté tak, aby reprodukcia zvuku bola čo najprirodzenejšia.

DSP riadenie

Každý reproduktor obsahuje nastavenia DSP, ktoré vám pomôžu doladiť výstup a nájsť zvuk, ktorý je ideálny pre miestnosť, v ktorej produkujete. Na zadnom paneli nájdete 2 otočné ovládače: High EQ a Low EQ, ktoré môžete prepnúť do 4 rôznych pozícií, čo vám dáva 16 možných nastavení EQ. Vyberte si ten, ktorý najlepšie znie pre DJing alebo produkciu hudby vo vašej domácnosti alebo štúdiu, v závislosti od tvaru, veľkosti a konštrukcie miestnosti.

Technické parametre

Typ

Bi-amp 2-pásmový atívny reproduktor

Výškový reproduktor

1-inch (25 mm) SILK soft dome

Basový reproduktor

6,5-inch (165 mm) ARAMID cone

Auto Stanby režim

Áno

Obsah balenia

  • VM-70 x 1 (predáva sa po kusoch)
  • Napájací kábel x 1
  • Polstrované podložky pod nožičky x 1 (4ks/1 hárok)
  • Návod na použitie

Max. akustický tlak

107 dB

Šírka

229 mm

Výška

341 mm

Hĺbka

312 mm

Hmotnosť

7.7 kg

Frekvečný rozsah

40 Hz - 36 kHz Hz

Napájanie

AC 100-240 V, 50 Hz / 60Hz

Zosilňovač

  • Class D with 96kHz DSP
  • LF: 70 W / 4 Ω
  • HF: 30 W / 4 Ω

Impedancia

10 kΩ

High EQ

4 rôzne nastavenia

Low EQ

4 rôzne nastavenia

Frekvencia výhybky

3 kHz

Prevedenie skrinky

s Bass reflexom

Materiál skrinky 

MDF vinyl laminát

Materiál ozvučnice

HIPS with 4mm Aluminum Plate

Vstupy

  • XLR/TRS combo x 1 (symetrický vstup)
  • RCA x 1 (nesymetrický vstup)

 

Dodatočné parametre

Kategória: DJ monitory
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie