V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ VM-70

Kód: VM70
Značka: Pioneer DJ
€249
Na dotaz

Horúca novinka od Pioneer DJ - aktívne monitory WM série produkujú nádherne čistý zvuk s citeľnými basmi. Reproduktory je možné dotatočne naladiť tak, aby vyhovovali akustickým podmienkam danej miestnosti. Sú ideálnym riešením pre pre dokonalý pocit z DJingu v domácich podmienkach ale aj ako referenčné monitory poskytujúce plochú frekvenčnú charakteristiku pri tvorbe hudby v domácom alebo profesionálnom štúdiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysoko kvalitné komponenty

Každý reproduktor série VM obsahuje zosilňovač triedy D a 96kHz DSP zvukový procesr, pre zaručenie reprodukcie zvuku v širokom frekvenčnom spektre. Jeho vysoko efektívny výkon má za následok nízke skreslenie a zvuk s vysokou energiou. Predná ozvučnica z tuhého hliníka s hrúbkou 4 mm napomáha potláčať nežiadané rezonancie a vibrácie a tým pádom je hudobná repdrodukcia autentická k pôvodnému zdroju zvuku.

Basové reproduktory z aramidového vlákna a Vortex Bass Accelerator

Membrána wooferu z aramidového vlákna dodáva ten správny "punch" , ktorý budete cítiť v basových a nižších-stredových frekvenciách. Tieto novo vyvinuté membrány sú o 30 percent ľahšie ako bežné membrány s aramidom vyložené papierom, vďaka čomu sú pevnejšie a poskytujú hlbší zvuk. Vortex Bass Accelerator zaisťuje, že zvuk low-end frekvencií je bez nežiaducich vibrácií.

Konštantne smerový zvukovod

Stredné a vysokofrekvenčné zvuky sú dodávané s energiou vďaka špeciálne tverovanému zvukovodu, ktorý vytvára široký a jednotný priestor na počúvanie. Tvar zvukovodu a hrana basového reproduktora sú špeciálne navrhnuté tak, aby reprodukcia zvuku bola čo najprirodzenejšia.

DSP riadenie

Každý reproduktor obsahuje nastavenia DSP, ktoré vám pomôžu doladiť výstup a nájsť zvuk, ktorý je ideálny pre miestnosť, v ktorej produkujete. Na zadnom paneli nájdete 2 otočné ovládače: High EQ a Low EQ, ktoré môžete prepnúť do 4 rôznych pozícií, čo vám dáva 16 možných nastavení EQ. Vyberte si ten, ktorý najlepšie znie pre DJing alebo produkciu hudby vo vašej domácnosti alebo štúdiu, v závislosti od tvaru, veľkosti a konštrukcie miestnosti.

Technické parametre

Typ

Bi-amp 2-pásmový atívny reproduktor

Výškový reproduktor

1-inch (25 mm) SILK soft dome

Basový reproduktor

6,5-inch (165 mm) ARAMID cone

Auto Stanby režim

Áno

Obsah balenia

  • VM-70 x 1 (predáva sa po kusoch)
  • Napájací kábel x 1
  • Polstrované podložky pod nožičky x 1 (4ks/1 hárok)
  • Návod na použitie

Max. akustický tlak

107 dB

Šírka

229 mm

Výška

341 mm

Hĺbka

312 mm

Hmotnosť

7.7 kg

Frekvečný rozsah

40 Hz - 36 kHz Hz

Napájanie

AC 100-240 V, 50 Hz / 60Hz

Zosilňovač

  • Class D with 96kHz DSP
  • LF: 70 W / 4 Ω
  • HF: 30 W / 4 Ω

Impedancia

10 kΩ

High EQ

4 rôzne nastavenia

Low EQ

4 rôzne nastavenia

Frekvencia výhybky

3 kHz

Prevedenie skrinky

s Bass reflexom

Materiál skrinky 

MDF vinyl laminát

Materiál ozvučnice

HIPS with 4mm Aluminum Plate

Vstupy

  • XLR/TRS combo x 1 (symetrický vstup)
  • RCA x 1 (nesymetrický vstup)

 

Dodatočné parametre

Kategória: DJ monitory
Záruka: 2 roky