V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ XDJ-700

Kód: XDJ700
Značka: Pioneer DJ
€800
Na dotaz

Profesionálny a kompaktný digitálny Dj player. XDJ-700 rekordbox je digitálny player vybavený veľkým 7" dotykovým displejom, ktorý výrazne uľahčuje prácu s ovládaním a samotný výber skladieb v menu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Profesionálny a kompaktný digitálny Dj player. XDJ-700 rekordbox je digitálny player vybavený veľkým 7" dotykovým displejom, ktorý výrazne uľahčuje prácu s ovládaním a samotný výber skladieb v menu. Okrem toho je XDJ-700 vybavený funkciami Auto Loop a Hot Cue, kvantizáciou, funkciou Beat Sync pre synchronizáciu tempa a Slip Mode. Medzi ďalšie funkcie patrí priame sledovanie zvukovej vlny na displeji s 5 násobným zoomom, beat countdown s dĺžkou až 64 barov, Key Analysis indicator, ktorý vyhľadá skladby začínajúce v rovnakej tónine ako práve hrajúca skladba a Active Loop - funkcia, ktorá spustí aktívny loop na konci skladby aby zabránila nechcenému dohratiu skladby v nesprávnom momente. XDJ - 700 podporuje funkciu Pro DJ Link, ktorá umožňuje zapojenie až 4 playerov alebo laptopov pomocou LAN káblu. Samozrejmosťou je aj prehrávanie hudby pomocou bezdrôtového pripojenia WiFi. Rozmery: 238 x 308 x 106 mm, 79mm s odpojeným stojanom. Hmotnosť: 2kg. 

Dodatočné parametre

Kategória: DJ prehrávače
Záruka: 2 roky