V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer DJ XDJ-RX3

Kód: XDJRX3
Novinka
Značka: Pioneer DJ
€2 100
Na dotaz

Pioneer DJ XDJ-RX3 sa môže pochváliť flexibilitou a praktickosťou a zároveň obsahuje množstvo funkcií, ktoré pochádzajú priamo z klubového multiprehrávača CDJ-3000 a mixpultu DJM-900NXS2. S úplne novým 10,1-palcovým dotykovým displejom môžete inštinktívne prechádzať playlisty, mixovať skladby a aplikovať efekty. Rafinovaný dizajn XDJ-RX3 vnáša do vášho setupu profesionálny vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

10,1-palcový dotykový displej s novým rozhraním
Dotyková obrazovka s uhlopriečkou 10,1 palca je vôbec najväčšia na all-in-one systéme Pioneer DJ. Vyznačuje sa vysokým rozlíšením, takže všetko uvidíte jasne v perfektnej kvalite. Navyše, svieži dizajn GUI a množstvo nových funkcií znamenajú, že si užijete jednoduchšiu navigáciu pre rýchle prehliadanie a presné mixovanie. Môžete sa napríklad dotknúť ktorejkoľvek zo zoskupených ikon na ľavej strane obrazovky a okamžite zobraziť relevantné informácie pre každú skladbu.

Release FX
Stlačením Performance Pads v režime Release FX môžete okamžite zmeniť energiu vášho mixu, či už chcete pridať energiu časti skladby alebo vytvoriť build up pred prechodom na inú skladbu na druhom decku. Vyberte si z 8 typov efektov: Vinyl Brake (Short/Long), Backspin (Short/Long), Echo Out, Build Up, Mute a Ducking.

Color On Jog Display: Získajte vizuálny prehľad s informáciami o prehrávanej skladbe
LCD obrazovka v strede každého jogu ukazuje polohu v skladbe. Schopnosť otáčania jogu bola výrazne vylepšená v porovnaní s modelom XDJ-RX2 a pomocou ovládača Feeling Adjust môžete „hmotnosť“ každého otočného pohybu nastaviť tak, ako chcete podobne, ako to je aj u vlajkovej lodi CDJ-3000.

Viac Beat FX a Sound Color FX
XDJ-RX3 obsahuje všetky efekty z XDJ-RX2, plus ďalších 6 Beat FX a 2 dodatočné Sound Color FX. Takže môžete hrať s celým radom efektov z DJM-900NXS2: 14 Beat FX vrátane Ping Pong, Filter, Phaser, Slip Roll, Vinyl Brake a Helix; a 6 Sound Color FX vrátane Space a Crush.

Špecifikácie
Podporované hudobné formáty: MP3, AAC, WAV, AIFF, FLAC
Systémové nastavenia: FAT16, FAT32, HFS+
Kompatibilný software: rekordbox, Serato DJ Pro – čoskoro v roku 2022

Rozmery: 728.1 mm x 469.5 mm x 118.4 mm
Hmotnosť: 9.3 kg
Frekvenčný rozsah: 20 – 20000 Hz
Sampling Rate: 44.1 kHz
A/D, D/A Prevodník: 24 bit
Skreslenie  < 0.003 % (USB)
Napájanie: AC 100-240 V, 50 Hz / 60Hz

Počet kanálov: 2
Sound Color FX, Space, Dub Echo, Sweep, Noise, Crush, Filter
Beat FX: Delay, Echo, Ping Pong, Spiral, Reverb, Trans, Filter, Flanger, Phaser, Pitch, Slip Roll, Roll, Vinyl Brake, Helix

Mikrofón
XLR / 1/4-inch Jack Combo
Ekvalizér: 2-pásmový 

Konektivita
Vstupy:
2 LINE (RCA)
2 PHONO (RCA)
2 MIC (XLR & 1/4 inch TRS Jack)
3.5 mm stereo mini jack x 1 (unbalanced input)
1 AUX (RCA)

USB
2 USB A ports
1 USB B port

Výstupy
1 MASTER (XLR)
1 MASTER (RCA)
1 BOOTH (1/4 inch TRS Jack)
1 PHONES (1/4 inch stereo phone Jack)
1 PHONES (3.5-mm stereo mini jack)

Obsah balenia:
XDJ-RX3
Napájací kábel
USB kábel
Sprievodca
Software license notice
Návod na použitie
Záruka

 

Dodatočné parametre

Kategória: All-in-one DJ systémy
Záruka: 2 roky