V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer Pro Audio dvojitý subwoofer XPRS-215 S

Kód: XPRS215S
Značka: Pioneer DJ
€1 700
Na dotaz

Pioneer Pro Audio XPRS-215 S: Dvojitý subwoofer zo série XPRS, ktorý využíva dva 15-palcové LF meniče a vstavaný rohový menič, dodávajúc tak bohaté a výkonné basy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pioneer Pro Audio XPRS-215 S: Dvojitý subwoofer zo série XPRS, ktorý využíva dva 15-palcové LF meniče a vstavaný rohový menič, dodávajúc tak bohaté a výkonné basy. Okrem toho je vybavený aj vylepšenými zosilňovacími modulmi Powersoft (Class D), ktoré produkujú výstup v podobe 2400 W (vrchol) alebo 1200 W (kontinuálny) a ponúkajú funkciu Power Factor Correction (PFC), ktorá znižuje spotrebu energie a zároveň zaisťuje spoľahlivosť a stabilný výkon vo všetkých prostrediach. Meniče sú vsadené do skrine z odolnej brezovej preglejky s kolieskami, navrhnutej pre časté presúvanie na cestách. Viaceré pokročilé ochranné funkcie pomáhajú predĺžiť životnosť subwoofera, pričom stavová LED dióda na prednej strane skrine môže mať tri nastavenia (napájanie, obmedzovač alebo vypnutie), ponúkajúc tak voliteľné vizuálne zobrazenie stavu subwoofera. Krížový prepínač umožňuje užívateľovi rýchlo a jednoducho nastaviť medznú frekvenciu dolnopriepustného filtra, ktorý umožňuje voľbu medzi 80Hz, 100Hz, 120Hz a 150Hz. Fázový prepínač môže byť použitý na výber pozitívnej alebo zápornej polarity a zabraňuje tomu, aby sa viac subwooferov navzájom rušilo. Subwoofer ponúka dva vyvážené kombinované XLR/TRS konektory, takže používateľ môže súčasne zapojiť hneď niekoľko zariadení. Dva vyvážené konektory XLR pre výstup umožňujú jednoduché pripojenie k iným reproduktorom a subwooferom. Frekvenčná odozva: 40-160 Hz. Maximálna hodnota SPL: 135 dB. Rozmery: 743 x 524 x 811 mm. Hmotnosť: 55,9 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Aktívne reprosústavy
Záruka: 2 roky