V prípade, že chcete zaplatiť online kartou, zrealizujte prosím Váš nákup prostredníctvom našeho materského e-shopu www.55.sk

Pioneer Pro Audio subwoofer XPRS-115S

Kód: XPRS115S
Značka: Pioneer DJ
€1 500
Na dotaz

Pioneer Pro Audio XPRS-215 S: Subwoofer zo série XPRS využíva 15-palcový LF menič ktorý ponúka bohaté a výkonné basy. Je vybavený vylepšenými zosilňovacími modulmi Powersoft (Class D), ktoré ponúkajú výkon 2400 W (v špičke) alebo 1200 W (dlhodobo). Odolná skriňa z brezovej preglejky s kolieskami je navrhnutá pre časté presúvanie na cestách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pioneer Pro Audio XPRS-115 S: Subwoofer zo série XPRS využíva 15-palcový LF menič ktorý ponúka bohaté a výkonné basy. Je vybavený vylepšenými zosilňovacími modulmi Powersoft (Class D), ktoré ponúkajú výkon 2400 W (v špičke) alebo 1200 W (dlhodobo). Funkcia Power Factor Correction (PFC) znižuje spotrebu energie a zároveň zaisťuje spoľahlivosť a stabilný výkon vo všetkých prostrediach. Odolná skriňa z brezovej preglejky s kolieskami je navrhnutá pre časté presúvanie na cestách. Viaceré pokročilé ochranné funkcie pomáhajú predĺžiť životnosť subwoofera, pričom stavová LED dióda na prednej strane skrine môže mať tri nastavenia (napájanie, obmedzovač alebo vypnutie), ponúkajúc tak voliteľné vizuálne zobrazenie stavu subwoofera. Krížový prepínač umožňuje užívateľovi rýchlo a jednoducho nastaviť medznú frekvenciu dolnopriepustného filtra, ktorý umožňuje voľbu medzi 80Hz, 100Hz, 120Hz a 150Hz. Fázový prepínač môže byť použitý na výber pozitívnej alebo zápornej polarity a zabraňuje tomu, aby sa viac subwooferov navzájom rušilo. Subwoofer ponúka dva vyvážené kombinované XLR/TRS konektory, takže používateľ môže súčasne zapojiť hneď niekoľko zariadení. Dva vyvážené konektory XLR pre výstup umožňujú jednoduché pripojenie k iným reproduktorom a subwooferom. Frekvenčná odozva: 40-160 Hz. Maximálna hodnota SPL: 133 dB. Rozmery: 480 x 476 x 633 mm. Hmotnosť: 30,6 kg.

Dodatočné parametre

Kategória: Aktívne reprosústavy
Záruka: 2 roky